O nás

Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Rodinná výrobna "Pepkových dobrot" se nachází v Šardicích na Jižní Moravě. Myšlenka výroby kvalitních potravin v nás uzrávala delší dobu, ale k definitivnímu rozhodnutí zahájit činnost došlo v průběhu roku 2015.
Prvotní podněty, které nás k tomu přivedly, byly zhoršující se kvalita a složení mnoha potravinářských výrobků na českém trhu. Jsme si vědomi, že kvalita a složení toho co jíme, ovlivňuje nejen požitek z chutného jídla, ale především naše zdraví a v konečném důsledku i kvalitu života.

linecke 003

Při přípravě veškerého našeho sortimentu proto klademe důraz na kvalitu a čerstvost výchozích surovin i konečných produktů. Používáme především kvalitní české suroviny, v mnoha případech z vlastních zdrojů, chemicky neošetřovaných. Jakost a chuť našich potravin je postavena na generacemi osvědčených rodinných recepturách. Do pečiva nepřidáváme žádné konzervační látky ani stabilizátory, a proto chutná tak skvěle a nejlepší je čerstvé!
Rovněž čisté pracovní prostředí, ve kterém naše výrobky vznikají, je pro nás velmi důležité! Dbáme o maximální čistotu v kuchyni i v průběhu celé technologie výroby a následné expedice. Naším motem je: „čistota v kuchyni – čistota na talíři.“
Naše zboží dodáváme především koncovým spotřebitelům. To je zárukou kvalitní zpětné vazby, tak abychom mohli rychle reagovat na Vaše podněty a přání.

 

Firma: Ing. Petr Tomek, Ph.D., Šardice 764, 696 13 Šardice, IČ: 75894726 , DIČ: CZ7207204279.

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook